سبد خرید

بررسی کتاب توصیه های جادویی برای موفقیت

زمان مطالعه: ۸ دقیقه

اگر در پی آن هستید که بدانید چگونه در زندگی یا کسب و کارتان موفق شوید، پس به توصیه جادویی برای موفقیت نیاز دارید. در قدم اول عادت هایی برای موفقیت ایجاد کنید. موفقیت یا تعالی همیشه با ایجاد عادات مثبت و تکراری ایجاد می شود. متأسفانه تقریباً هر کاری که مرتباً انجام دهیم می تواند درخشش، اشتیاق و انرژی خود را از دست بدهد. بدون اینکه مرتباً کاری انجام دهید، آن را به عنوان یک عادت در نمی آورید. وقتی روی تکرار کارهایی که منجر به موفقیت می شود تمرکز می کنید، عادت هایی ایجاد می کنید. بنابراین، تکرار و موفقیت رابطه مستقیمی با هم دارند.

توصیه های جادویی برای موفقیت

عادت های روزانه برای موفقیت

موفقیت از طریق تکرار ایجاد می شود. یک روال صبحانه منحصر به فرد عادت نیست و همچنین تکرار نیست. یک روال صبحگاهی که یک بار اجرا می شود یک عمل است. عملی به خودی خود موفقیت یا عدم موفقیت را تعیین نخواهد کرد. برای ایجاد موفقیت باید پی در پی و پی در پی با هم پیوند بخورد.
شما می توانید عادتهای جدیدی برای موفقیت ایجاد کنید، آنها را درگیر کنید و تعهد خود را برای ادامه در یک روز یا حتی یک هفته اعمال کنید. چند هفته طول می کشد تا آن عمل را تکرار کنید و آن را به عنوان یک عادت در روال موفقیت خود ایجاد کنید.
در اینجا چند کار اساسی وجود دارد که باید روزانه انجام دهید تا شانس خود را برای موفقیت در هر تلاشی که می خواهید در زندگی دنبال کنید افزایش دهید.

اولین توصیه جادویی برای موفقیت؛ زود بیدار شدن

همه ما آدمهای صبح نیستیم، اما بیشتر اوقات فراغت زود هنگام تمایل به جمع آوری کار و بهره وری بیشتر در روز خود دارند. اگر یک ساعت زودتر از کاری که الان انجام می دهید از خواب بیدار شوید، اگر از آن برای برقراری تماس های فروش بیشتر یا گزارش های بیشتر استفاده می کنید، اگر از آن ساعت برای بهبود خود با مطالعه و مطالعه استفاده می کنید، پس از آن هر ساعت یک ساعت روز معادل ۳۰ روز کاری کامل در سال است. مثل این است که در یک سال ۱۳ ماه برای رسیدن به اهداف خود داشته باشید. شما ساعت خواب را از دست نخواهید داد.

دومین توصیه جادویی برای موفقیت؛ سرمایه گذاری با روزی یک ساعت یادگیری

سرمایه گذار مشهور وارن بافت بیشتر از ۸۰ درصد از روز خود را صرف مطالعه می کند. او هر روز پنج روزنامه می خواند. لازم نیست روزنامه ها یا کتاب ها را بخوانید. می توانید به پادکست ها گوش کنید یا در کلاس ها شرکت کنید یا دوره های آنلاین را طی کنید. و با کتاب های صوتی، حتی می توانید از زمان رانندگی خود در ماشین نیز برای آموزش خود استفاده کنید. هرچه دانش شما را به سطح موفقیتی که از آن لذت می برید برساند، دانش کافی برای نگه داشتن شما در آنجا نخواهد بود.

سومین توصیه جادویی برای موفقیت؛ تحرک

از مکانی که در آن زندگی می کنید غافل نشوید. بین سلامت جسمی، سلامت روان و ثروت ارتباط مستقیمی وجود دارد. موفقیت باعث انرژی و استقامت می شود. مسئولیت پذیر بودن، گله کردن ، حتی “ایستادن بر زمین”، دشوار است و وقتی خسته هستید و از نظر جسمی آماده نیستید، کارتان را به تاخیر بیاندازید. در دنیای رقابتی که در آن زندگی می کنیم، شما نیاز به استقامت و انرژی جسمی دارید تا بتوانید تجارت یا برند خود را بسازید تا مشتری جذب کنید.

چهارمین توصیه جادویی برای موفقیت؛ استراحت کردن

دستاوردهای بالا غالباً در حالت استراحت ضعیف هستند، اما بدن و ذهن شما برای خوب کار کردن به خرابی نیاز دارند. شما برای رسیدن به یک زندگی موفق به سرگرمی، تفریح و دوستی نیاز دارید. و بدن شما به خواب کافی شبانه نیاز دارد تا برای یک روز جدید از چالش ها و فرصت های پیش رو آماده شوید.
رفتارهای اتلاف وقت که شما را به موفقیت سوق می دهد
اگر ایجاد عادات برای موفقیت هدف شماست، احتمالاً باید بدانید که چگونه وقت خود را تنظیم کنید. با تمام کارهایی که باید در یک روز معین انجام دهید، خوب نیست اگر روز فقط کمی طولانی تر بود؟
قبل از شروع فکر کردن به روشهای کند کردن چرخش زمین، سعی کنید برخی از هدر رفتن های جدی را کاهش دهید – یا حداقل مقدار زمانی را که به آنها اختصاص داده اید کاهش دهید. به نظر می رسد که در روز چند ساعت فرصت کسب سرمایه گذاری در فعالیت ها و عادت های موفقیت را بدست آورید.

پنجمین توصیه جادویی برای موفقیت؛ محدود کردن زمان گشت و گذار در وب

اینترنت به عنوان یک ابزار صرفه جویی در وقت بسیار ارزشمند است. فقط فکر کنید که بیرون کشیدن داده ها و ردیابی اطلاعات چقدر سریعتر از گذشته است. اما وب نیز انبار اطلاعات بی فایده است.

هنگام استفاده از اینترنت برای تحقیق و یا جمع آوری اطلاعات روی ماموریت خود متمرکز شوید: در جستجوی چه چیزی هستید؟ گزارش سالانه از شرکتی که به عنوان مشتری دنبال می کنید؟ حواستان باشد که اطلاعات نامرتبط شما را از مسیر خارج نکند. از ویژگی های جستجوی پیشرفته استفاده کنید یا جستجوی خود را در صورت لزوم به سایت های org ،com ،gov یا edu محدود کنید. سایتهای علامت گذاری شده به ویژه مفید را پیدا کرده یا اطلاعات مهم را در یک سند جداگانه به همراه URL که در آن پیدا کرده اید را برای مرجع بعدی کپی کنید و بچسبانید.

ششمین توصیه جادویی برای موفقیت؛ رها کردن تلویزیون

طبق گفته شرکت Nielsen، یک فرد آمریکایی به طور متوسط ​ بیش از ۳۳ ساعت در هفته تلویزیون تماشا می کند. خوب به آن فکر کنید: اگر می توانستید آن زمان را ذخیره کنید، گویا یک هفته هشت روزه دارید. فقط به ۳۳ ساعت زمان اضافی فکر کنید: می توانید یک کتاب خوب بخوانید، با خانواده خود وقت بگذرانید، یک کلاس بگذرانید، شروع به کار کنید – و حتی یک استراحت عالی داشته باشید.

اما اگر به تماشای تلویزیون متعهد هستید انتخاب کنید چه برنامه ایی را می خواهید تماشا کنید. تلویزیون را روشن کنید و بلافاصله پس از تماشا آن را خاموش کنید.

تعداد تلویزیون های خانه خود را کاهش دهید. مخصوصاً تلویزیون را از آشپزخانه و اتاق خواب خارج کنید. درست همانطور که متخصصان رژیم های غذایی به تماشاچیان وزن توصیه می کنند فقط در مکان های خاصی در خانه های خود غذا بخورند، محدود کردن تعداد تلویزیون به نگه داشتن این عادت کمک می کند.

توصیه های جادویی برای موفقیت- زیگ زیگلر- بیزبوک

زیگ زیگلر نویسنده کتاب توصیه های جادویی برای موفقیت

زیگ زیگلر، سخنران انگیزشی آمریکایی است که هزاران نفر را به الهام بخشید تا هدفمند کار و زندگ کنند. او راه دستیابی به موفقیت را از طریق کار متمرکز می دانست. پیام وی از طریق سخنرانی ها، سمینارهای فروش، رویدادهای عمومی و همچنین از طریق کتاب هایش، ضبط و پادکست شد.

زیگلر از اواسط دهه ۱۹۴۰ به عنوان فروشنده شروع به کار کرد و تا دهه ۱۹۵۰ مشغول گفتگو و آموزش فروش بود. در حدود ۱۹۷۰ او شرکت خود را برای ارائه آموزش در زمینه فروش، تجارت و توسعه شخصی راه اندازی کرد. او در سال ۲۰۱۲ در تگزاس درگذشت.

بیزبوک

دربارۀ نویسندۀ مطلب: بی‌تا براتی ؛ فارغ‌التحصیل ارشد بازاریابی، مشاور و مترجم کتاب رهبری اقیانوس آبیبیتا براتی کتاب کفش باز

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک

اگر شما هم درباره کتاب توصیه های جادویی برای موفقیت یا دیگر کتاب های بیزبوک مقاله ایی نگارش نموده اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

علاوه بر این مقاله، شما می‌توانید در بخش مقالات بیزبوک و همچنین بررسی کتاب در مورد کتاب های بیشتری بخوانید و بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home3/bizbooks/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home3/bizbooks/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/bizbooks...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/bizbooks/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35