سبد خرید

بررسی کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم | لیل لوندز

زمان مطالعه: ۸ دقیقه

قطعا برای همه ما در زندگی لحظاتی پیش آمده که آرزو میکردیم ای کاش قدرتی جادویی داشتیم تا بدانیم چگونه با هر کسی صحبت کنیم و به خواسته هایمان برسیم.

زندگی مملو از جلسات و مکالمه هایی است که ترجیحا دوست نداریم و سخنرانی هایی که ترجیح می دهیم ارائه ندهیم. اما حقیقت موضوع این است که ما همه موجودات اجتماعی هستیم که تقریباً در هر کاری که انجام دهیم متکی به برقراری ارتباط هستیم. آیا منطقی نیست که همه ما در گفتگو با یکدیگر بهتر و راحت تر شویم؟

رسیدن افراد به ارتباطات مؤثرتر همان چیزی است که نویسنده لیل لوندز کار و زندگی خود را به آن اختصاص داده است. او افراد را تماشا کرده، آن ها را مورد مطالعه قرار داده و هر نکته و عادت ناچیزی را مشاهده کرده است که باعث می شود آنها در دام خودشان گیر بیفتند یا از مکالمه بیشترین بهره را ببرند. برای ده ها سال است که کتاب هایی پر از ترفند را منتشر کرده است تا به مردم کمک کند تا بتوانند در آب های ناخوشایند ارتباطات روزمره بهتر حرکت کنند.

بنابراین شیرجه بزنید و برخی از تکنیک های اصلی – و برخی از پیشرفته ترین ها – را یاد بگیرید که می توانند در یک جلسه پر فشار و پر استرس به شما کمک کنند. و در نهایت خوشحال خواهید شد که این کتاب را خوانده اید و پیروز شده اید.

بیزبوک- چگونه با هر کسی صحبت کنیم- لیل لوندز

تصویر اولیه

برای اینکه بدانیم چگونه با هر کسی صحبت کنیم و ارتباط برقرار کنیم آنچه که مهم است این است که برداشت اول از اهمیت بسیاری برخوردار است، بنابراین به یاد داشته باشید که لبخند بزنید و از زبان بدن استفاده کنید. هنگامی که برای اولین بار با کسی ملاقات می کنید، نحوه نگاه و حرکات شما در مغز آنها ثبت می شود و بدون شک تأثیر آن بر هرگونه معامله آینده شما با آن شخص تأثیر خواهد گذاشت.

اولین چیزی که شخص می بیند صورت شماست، بنابراین اینجاست که اولین تصور خوب شروع می شود. لبخند می تواند تفاوت بزرگی در پیروزی یا عدم موفقیت کسی داشته باشد. مطالعات نشان می دهد که یک لبخند به ظاهر طبیعی در زنان حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

چشمان شما همچنین یک سرمایه مهم در برنده شدن است – ثابت شده است که برقراری تماس چشمی به شما کمک می کند تا هم احترام و هم محبت کسب کنید. اگر می خواهید یک رابطه را بهبود بخشید، حتی اگر صحبت نمی کنید با آن شخص ارتباط برقرار کنید و فقط در مواقع ضروری آن تماس را قطع کنید.

اکنون، با مرتب کردن چهره، بگذارید به سراغ زبان بدن برویم، که تأثیر قدرتمندی در نحوه درک دیگران توسط شما دارد.

برای مبتدیان، مهم است که این مسئله را بدانید که فقط به دلیل اینکه یک شخص غریبه است، به این معنی نیست که شما باید مانند او رفتار کنید. درعوض، وقتی برای اولین بار به کسی خوش آمد می گویید، طوری انجام دهید که گویی او یک دوست قدیمی است. همراه با یک لبخند گرم، بدن خود را کاملاً به سمت او بچرخانید تا او ببیند که توجه خود را به او می دهید.

ممکن است عجیب به نظر برسد، اما بررسی ها نشان می دهد اگر هنگام صحبت کردن با صورت خود لمس کنید باعث می شود اعتبار کمتری به نظر برسید – بنابراین آرام باشید و دستان خود را از چهره خود دور نگه دارید.

خرید کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم نوشته ی لیل لوندز توسط نشر ذهن آویز و با ترجمه مهدی قراچه داغی منتشر شده است. کتابی فوق العاده کاربردی برای برقراری ارتباط با افراد مختلف که می تواند راهنمای بسیار خوبی برای غلبه بر عدم مهارت های ارتباطی باشد. خانم لوندز این کتاب را بر اساس تجربیا