سبد خرید

صبح جادویی برای کار آفرینان | هال الرود

زمان مطالعه: ۶ دقیقه

صبح جادویی برای کار آفرینان

معمولا افرادی که در زندگی خود تجربه مرگ را داشته اند، پس از آن بسیار متفاوت زندگی کرده اند، هال الرود نویسنده کتاب صبح جادویی برای کار آفرینان نیز از این قاعده مستثنا نبوده و داستانی عجیب از این تجربه شگرف همراه خود دارد… داستانی بس باورنکردنی!

او در اوج جوانی با راننده ای مست تصادف می کند و قبل از آمدن تیم اورژانس برای شش دقیقه قلبش از حرکت می ایستد. جمجمه اش، بازویش و لگن اش ترک می خورد و یازده استخوانش می شکند، او شش روز را در کما می گذراند، بعد از هوشیاری متوجه می شود که دیگر نمی تواند راه برود و هرگز به شرایط عادی باز نمی گردد… نامزدی اش نیز در بیمارستان به هم می خورد و با روح و جسمی رنجور به خانه برمی گردد

اما او این پایان را برای خود نمی پذیرد، و با روحیه ی جنگجویی و تلاشگری که دارد زندگی خود را دوباره می سازد، دوباره روی پاهایش می ایستد و راه می رود، راه که نه! می دود… در مسابقات دوی ماراتن شرکت می کند، سخنران انگیزشی می شود، کارآفرین می شود و الهام بخش میلیون ها نفر در جهان، ازجمله من و شما!

صبح جادویی برای کار آفرینان

اما زندگی بار دیگر هم برای او چالشی جدید ایجاد می کند، در سال ۲۰۱۶ برای دومین بار با مرگ دست و پنجه نرم کرد، باز هم اجزای بدنش برای چند دقیقه از کار افتادند و او پی به داشتن نوعی نادر از سرطان خون می برد. باز هم درمان خود را به انتها می رساند و دوباره به فعالیت هایش برمی گردد.

و معجزه زندگی دوباره اش را برای ما در قالب کتاب هایش بیان می کند… صبح جادویی برای کار آفرینان سرشار از لحظه هایی است که هال الرود از نااُمیدی، اُمید می سازد و کتاب زیبایش را می نویسد… او تحت نام صبح جادویی ده کتاب می نویسد برای کارآفرینان، بازاریابان، نویسندگان، فروشندگان حرفه ایی و …  و در آن یک فرآیند شش مرحله ایی ساده را مطرح می کند که برای همه افراد می تواند نوید بهبهودی زندگی شان را داشته باشد.

اما قبل از آن سه نکته ساده را می گوید که 

شما به اندازه هر کس دیگری در دنیا شایسته موفقیت هستید. شما باید این باور را در آغوش بگیرید.

برای داشتن موفقیت باید هر روز زمانی را به پیشرفت خود اختصاص دهید.

نحوه شروع روزتان بر میزان موفقیت شما در همه زمینه های زندگی شما تأثیر می گذارد.

نجات دهندگان یا SAVERS

سپس شش مرحله اش را با نام نجات دهندگان savers مطرح می کند:

سکوت: برای ذهنتان وقت بگذارید، به صحبت هایش گوش دهید و در سکوت آن را آرام کنید

تلقین: برای شخصی که می خواهید باشید لازم است به خودتان تلقین کنید که می توانید به آن برسید

دیدن: رویاها و آرزوهایتان را عملی شده ببینید 

ورزش: برای رشد بهتر بدنتان تا جایی که می توانید ورزش کنید

مطالعه: بیشتر و بیشتر و بیشتر بخوانید و بخوانید و بخوانید

فهمیدن: هر چیزی که به آن فکر میکنید را روی کاغذ بنویسید

اگر به این شش مورد دقت کرده باشید متوجه می شوید که از هیچ مطلب جدیدی سخن نمی گوییم، فقط آن ها را کنار هم آورده ایم که با درست و به موقع انجام دادنشان سطح موفقیت تان بسیار قراتر خواهد رفت.

هال الرود نویسنده کتاب صبح جادویی برای کار آفرینان سعی دارد این اصول را در قالبی جدید به شما ارائه دهد. زیرا نه فقط برای کار آفرینی بلکه برای یک تجارت موفق و زندگی شخصی برایتان سودمند است. 

صبح جادویی برای کار آفرینان

در این کتاب می آموزید که :

  • چگونه به عنوان یک رهبر و کار آفرین، قدرت نفوذتان بیشتر شود و مورد توجه همگان قرار گیرید.
  • چگونه اشتیاق خود را تغییر دهید و به روشی جدید به تعادل برسید.
  • چرا صبح ها بیشتر از آنچه فکر می کنید مهم است
  • چگونه با تسلط بر خود باعث پیشرفت شخصی خود شوید
  • چگونه انرژی ، جسم ، روح و عواطف خود را مدیریت کنید
  • چگونه اصول ارزشمند  S.A.V.E.R.S را در قالب زندگی روزمره پیاده سازی کنید.
  • و بسیار بیشتر…
  • اگر پیش از این شما کارآفرین بودید و یا هستید، حالا کشف می کنید که چگونه با رسیدن به سطحی بالاتر ، موفقیت خود را چند برابر کنید.
  • صبح جادویی برای کار آفرینان نقشه راه شما برای ساختن استادانه یک امپراتوری با دیدی قدرتمند، با استفاده از نبوغ شخصی شما و داشتن تیمی مناسب در کنار شماست.

یادتان باشد لازم نیست که یک کارآفرین باشید تا این مطلب را بخوانید! شما فقط باید کسی باشید که می خواهد پربارتر ، شاد و سالم باشد. تعداد زیادی نکته فوق العاده مفید در اینجا وجود دارد که برای همه افراد سودمند خواهد بود: دانشجویان ، والدین ، کارمندان و کارآفرینان.

 

در صورتی که قصد بررسی بیشتر این کتاب را دارید می‌توانید به وبسیات گود ریدز مراجعه و بازخورد کاربران را در مورد این کتاب مشاهده کنید.

 

دربارۀ نویسندۀ مطلب: بی‌تا براتی ؛ فارغ‌التحصیل ارشد بازاریابی، مشاور و مترجم کتاب رهبری اقیانوس آبیبیتا براتی کتاب کفش باز

سال‌ها بود علی‌رغم میل باطنی‌ام، از کتاب فاصله گرفته بودم…سال‌ها بود کم می‌خواندم یا بهتر بگویم برای دلم مطالعه می‌کردم؛ تا اینکه بیزبوک مرا فرا خواند؛ و اکنون اینجایم: من بی‌تا هستم؛ کتاب می‌خوانم و دانسته‌هایم را با شما قسمت می‌کنم 💡

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد کتاب صبح جادویی برای کار آفرینان ، مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

علاوه بر این مقاله، شما می‌توانید در بخش مقالات بیزبوک و همچنین بررسی کتاب در مورد کتاب های بیشتری بخوانید و بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...