سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب خودت را به فنا نده نوشتۀ گری جان بیشاپ

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 

 

کتاب «خودت را به فنا نده» نوشتۀ گری جان بیشاپ با ترجمۀ حسین گازر.
هیچ‌وقت با خودت فکر کردی که شبیه یک همستر، روی یه چرخ که با عصبانیت و آشفتگی مسیر زندگیتو دویدی، اما همیشه در حال درجا زدن هستی. تمام مدتی که درگیر بگو‌ مگو و قضاوت‌های درونی هستی، که البته هیچ وقت هم متوقف نمی‌شن، یه صدای آروم زیر گوشت زمزمه می‌کنه: « که خیلی تنبلی و اصلا به درد هیچ کاری نمی‌خوری». تأثیر نوع حرف زدن ما فقط مختص به همون لحظه نیست، بلکه می‌تونه در ناخودآگاه ما رسوخ کنه و کاملا نهادینه بشه و افکار، اندیشه و رفتار ما را در بلندمدت تغییر بده. توی زندگی روزمره واقعی طرز حرف زدن ما با خودمون و دیگران فوراً به درک و دریافت ما نسبت به زندگی شکل و رنگ می‌ده و این ادراک مستقیماً و دقیقا در همون لحظه بر رفتار آنی ما تأثیر می‌ذاره.

این کتاب نوشتۀ گری جان بیشاپ به کسایی اختصاص داره که این خودگویی‌های بی‌حاصل رو تجربه کردن، قطعاً جریان بی‌پایان شک و بهانه زندگی روزمره را به گند می‌کشه. خودت را به فنا نده، سیلی دنیاست که بیدارت کنه تا توانایی‌هاتو کشف کنی، خودت را به فنا ندی و به بهترین شکل خودت در زندگی تبدیل بشی.

کتاب خودت را به فنا نده

 

[ مطالب مرتبط: تهیۀ کتاب خودت را به فنا نده، هم‌چنین برای خوندن این کتاب به زبان اصلی، می‌تونین به سایت آمازون مراجعه کنین ].

 

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد این کتاب مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده‌اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...