سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب استراتژی محتوایی شرکت نوشته ی کوین پی نیکولز

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

 

 چگونگی ایجاد استراتژی محتوایی شرکت

کتاب استراتژی محتوایی شرکت نوشتۀ کوین پی نیکولز با ترجمۀ سجاد خزائی و هدی یعقوبی.
اگرچه استراتژی محتوایی در‌حال‌حاضر بهترین اقدام پذیرفته‌شده، محسوب می‌شه و مردم اون رو به‌طور کامل درک کردن و به کار می‌برن؛ اما هم‌چنان چگونگی اون، یه چالشه. این کتاب، یه راهنمای پروژه، فرآیندی فوق‌العاده، برای پاسخ دادن به این چگونگی ست.
آقای کوین سال‌ها زیادی از عمر و تجربۀ خودش‌ رو صرف تجربه عملی توی استراتژی محتوایی کرد و به‌طور خاص یکی از بزرگ‌ترین برندها تو جهان رو تجربه کرده. تجربۀ کوین باعث آموزش و آماده‌سازی تیمش توی چگونگی ایجاد یه استراتژی محتوایی مؤثر شد که در کتاب منعکس‌شده.
نویسنده تمام دانش خودشو رو تو کتاب کاربردی که پر از انبوهی از تعاریف، سؤال‌ها، درخواست‌ها، چک‌لیست‌ها و دستورالعمل‌ها، پیاده‌سازی کرده. تمرکز اون بر چه چیزی و چرا نیست، بلکه بر چگونگی‌یست. استراتژی محتوای شرکت، تو سراسر زنجیرۀ مشتری از پیش‌فروش گرفته تا فروش و پشتیبانی محصول و مخاطبان درونی و بیرونی به ارائه استراتژی محتوایی می‌پردازه.

کتاب استراتژی محتوایی به شما کمک می‌کنه که به درک که این تصویر بزرگ بپردازید و روی ویژگی‌های استراتژی محتوایی خوب، تمرکز کنین. حتی اگه شما مسوول استراتژی محتوایی نباشین، این کتاب برای شما هم مفیده و به یکی از تأثیرگذارترین منابع شما تبدیل می‌شه. در واقع برای هرکسی که خواهان درک مزایای کسب و کار از دیدگاه استراتژی محتوایی هست، قابل اهمیته و از طرف بسیاری از صاحبان کسب و کار مشهور به فعالان در حوزۀ بازاریابی و کسب و کار و همۀ کسانی که به دنبال ترفیع چیزی هستن، توصیه می‌شه.

اگه می‌خواین در تولید محتوا برای داشتن یه کسب و کار موفق اطلاعاتی بیش‌تری داشته باشین به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله The Myth of Enterprise Content Strategy  رو نیز مطالعه کنین.

[ مطالب مرتبط: تهیه کتاب استراتژ محتوایی شرکت. ]

 

معرفی استراتژی محتوایی شرکت

 

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد این کتاب مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده‌اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...