سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب بهترین کارکنان را انتخاب کنید و در حفظ آن‌ها بکوشید

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

 

چگونه بهترین کارکنان را انتخاب کنید؟

«بهترین کارکنان را انتخاب کنید و در حفظ آن‌ها بکوشید» نوشتۀ برایان تریسی با مهدی قراچه داغی

 این کتاب برای همۀ مدیران و سرپرستار‌ها، کارفرماها و یا مدیران اجرایی نوشته‌شده که به‌نوعی با استخدام نیروی کار، روبه‌رو هستن. تو هر کدوم از فصل‌های این کتاب؛ با نقطه‌نظرها، روش‌ها و فنونی آشنا می‌شین که می‌تونین برای استخدام کارکنان بهتر و بهبود عملکرد آن‌ها بعد از استخدام شدن، بلافاصله از اون‌ها استفاده کنین.

 با خوندن کتاب بهترین کارکنان را انتخاب کنید نگرش شما نسبت به استخدام اشخاص، به طرزی مثبت تغییر می‌کنه. هنگام خوندن این کتاب به رمز و رازی برخورد نمی‌کنین، هیچ سیستم پیچیده و یا نظریه‌های انتزاعی و یا مجردی، وجود خارجی نداره. چیزی که به شما یاد می‌ده اصول عملی هستن که ساده‌ان و می‌تونین به‌سرعت از آن‌ها استفاده کنین. خیلی از مدیرها بعدازاینکه درست یا غلط کسی رو استخدام می‌کنن، نمی‌دونن چه‌کاری باید انجام بدن یا چه حرفی بزنند؛ تا استخدامی جدید، برای کار کردن تو شرکت از وفاداری و اشتیاق فراوان برخوردار باشه. درنتیجه خیلی از مدیرها با حرف‌ها و با اعمال و رفتارشان به بهره‌وری و عملکرد لطمه می‌زنند و اون رو افزایش نمی‌دن. اگه احساس می‌کنین این توصیف شامل حال شما هم هست، کتاب «بهترین کارکنان را انتخاب کنید و در خفظ آن‌ها بکوشید» برای شما نوشته‌شده.

برایان تریسی در این کتاب راهکارهای امتحان شده‌ای رو با شما در میون می‌ذاره که عملکرد شما رو تو استخدام کردن اشخاص مناسب و بهره‌برداری درست از اون‌ها رو پس از استخدام شدن، به‌سرعت بهتر می‌کنه. و هم‌چنین برای مدیریت کردن کارکنانی که استخدام کرده‌اید پیشنهاد می‌شود مقاله مدیریت خلاقیت| خلاقیت چیست؟ خلاقیت در سازمان را نیز مطالعه کنید.

معرفی نویسنده«برایان تریسی»

 

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد این کتاب مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده‌اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...