سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب توان بی پایان نوشته آنتونی رابینز

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 بررسی اجمالی کتاب توان بی پایان

کتاب «توان بی‌پایان» نوشتۀ آنتونی رابینز با ترجمه محمدرضا آل یاسین.

برای هر کسی پیش اومده که توی اولین برخورد با کسی تصور کرده که اونو می‌شناسه و درنتیجه نوعی محبت و صمیمیت نسبت به اون احساس کرده. خیلی وقتا هم دیده شده که فردی پیش یه فرد دیگه رفته و با اظهار ارادت، ازش پرسیده که آیا اونو می‌شناسه؟

این کتاب چگونگی ایجاد چنین احساسی رو به‌صورت ارادی در اولین برخورد با دیگران به ما یاد میده و روش برانگیختن و به تحرک واداشتن دیگران و در نتیجه فرمول موفقیت نهایی رو با یه قدرت شگفت‌انگیز نشون میده.

آماده‌سازی جسم و ذهن برای رسیدن به توان بی پایان

نویسنده در مقدمه کتاب توان بی‌ پایان اینجور میگه: در این کتاب می‌خواهم چند اصل را در زمینه علم تغییر انسان، با شما در میان بگذارم و بر این باورم که این اصول، زندگی شما را دگرگون خواهد کرد. من خود با استفاده از همین اصول توانستم شرایط جسمی و روانی خود را به نحو مطلوبی تغییر دهم و علاقه‌مندم که شما را نیز، با روش‌ها و تجربه‌های خویش آشنا سازم. هم‌چنین قصد دارم چکیده آموخته‌های خود را درباره آنچه احساسات و رفتار انسان را می‌سازد، در اختیارتان گذارم و بدین‌وسیله چگونگی آماده‌سازی جسم و ذهن را برای رسیدن به بهترین نتیجه به شما بیاموزم.

سخن نویسنده کاملا گویای این هست که این کتاب چقدر میتونه مفید و کاربردی باشه.

[مطالب مرتبط: تهیۀ کتاب توان بی پایان نوشته آنتونی رابینز]

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد کتاب توان بی پایان نوشته آنتونی رابینز مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

 

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...