سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب استارتاپ ۱۰۰ دلاری نوشته ی گریس گیلبو

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مختصری از کتاب استارتاپ ۱۰۰ دلاری

نوشتۀ گریس گیلبو با ترجمه محمد نوری زاده

این کتاب حاصل تحقیقات میدانی و مصاحبه‌های پرشمار نویسنده، با کارآفرین‌های بوده که استارتاپ خودشون‌رو با سرمایه‌های کم و با شعار ” از کم شروع کن” راه انداختن و طی مدت‌زمان کوتاه تونستن با درآمدزایی، خودشونو رو از قیدوبندهای کارهای استخدامی رها کنن. همین موضوع وجه تمایز کتاب ۱۰۰ دلاری با اکثر کتاب‌های کارآفرینی موجود تو بازاره، که داستان‌ها و تجربه‌های کسب و کارهای بزرگی رو مطرح می‌کنه که با سرمایه‌های هنگفت راه اندازی شدن. این کتاب پر از ایده‌های نو و خلاقانۀ که می‌تونه به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم راهنمایی شما باشه. حتی اگه پیش‌ازاین کسب و کاری رو راه اندازی نکردین، بازهم این کتاب می‌تونه به شما برای جمع کردن یه ثروت چشمگیر، کمک کنه.

 

درباره گریس گیلبو نویسنده کتاب استارتاپ 100 دلاری

[ جهت خرید کتاب استارت آپ ۱۰۰ دلاری و همچنین برای مطالعۀ بیشتر دربارۀ این کتاب می‌توانید به سایت گوگل بوک  مراجعه کنید. ]

 

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد کتاب بازاریابی عصر چهارم مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده‌اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...