سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب اگر اول نباشی آخر می‌شوی

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 

اول نباشی آخر میشی

کتاب «اگر اول نباشی آخر می‌شوی» نوشتۀ گرنت کاردون با ترجمۀ محمدمهدی ربانی.
واقعیت اینه که اگر تو حوزۀ کاری‌تون اگر نفر اول نباشین، توی یه موقعیت خطرناک قرار می‌گیرین. اگر اول نباشی دیگه خیلی فرق نمی‌کنه که کجا باشین. درهرصورت ضربه خواهید خورد. این زمان به ما نشون می‌ده که وصل بودن یا متکی بودن به اقتصاد چقدر خطرناکه. شما باید تو ردۀ خودتون چنان موضع قدرتمندی داشته باشین که بتونین از شرایط موجود استفاده کنین.
این کتاب به شما می‌آموزه که چطور می‌تونین اهداف و برنامه‌های حرفۀتون رو جلو ببرین و نه‌ تنها بازار را فتح کنین؛ که روی رقباتون هم تسلط پیدا کنین.

چطور نفر اول بشیم؟

جدا از هر نوع محصول، خدمت یا ایدۀ که دارید و فارغ از اینکه وضع اقتصاد، چقدر بده، می‌تونین اول باشید و همیشه باید تلاش کنید که همون‌جا بمونید. شما باید توی شرکت یا حرفۀ خودتون چنان جایگاهی به دست بیارید که مشکلات اقتصادی نتونه به شما آسیب برسونه. این یعنی باید به ایجاد سیستم اقتصادی خودتون فکر کنین. هیچ‌وقت نباید به گذران امور یا نگران بودن برای وضعیت اقتصادی خودتون بسنده کنید.
کتاب اگر اول نباشی آخر میشی به شما نشون می‌ده که چطور می‌تونین موفق باشین و چطور می‌تونین اون جایگاه قدرت اول را به دست بیارین. با خوندن این کتاب یاد می‌گیرید برای پیشرفت خودتون، شرکت و ایده‌هاتون دقیقاً چه‌کارهای باید انجام دهید.

 

[مطالب مرتبط: تهیۀ کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی…دربارۀ کتاب اگر اول نباشی آخر می‌شوی در Goodreads بیش‌تر بخوانید…].

 

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده‌اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...