سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب بازاریابی عصر چهارم

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مروری بر کتاب بازاریابی عصر چهارم

کتاب «بازاریابی عصر چهارم»، نوشتۀ فیلیپ کاتلر، هرماوان کارتاجیا و ایوان ستاوان با ترجمه دکتر احمد روستا و سجاد عبدالله پور.
بخش اول این کتاب، نتیجه مشاهدات ما، از دنیایی که تو اون زندگی می‌کنیم. اول سه‌تا جابجایی تو نیروهای تأثیرگذاری که دنیای ما رو شکل می‌دن، معرفی می‌کنه. بعد به بررسی این موضوع می‌پردازه که درنهایت چطور ارتباط بیش‌تر، زندگی انسان رو تغییر داده. هم‌چنین یه نگاه دقیق به زیرساخت‌های گروه فرهنگی جوون‌ها، زنان و شهروندان اینترنتی میندازه که مبانی نسل کاملاً جدیدی از مشتری‌ها رو شکل می‌دن.

بخش دوم کتاب  و اصلی کتاب پیرامون این موضوع بحث می‌کنه که چطور بازاریاب‌ها می‌تونن بهره‌وری رو با درک مسیر حرکت مشتری‌ها، تو فضای دیجیتال ارتقا بدن. این بخش مجموعۀ جدیدی از معیارهای بازاریابی‌ و همینطور راه کاملاً جدیدی رو برای نگاه به روش‌های بازاریابی معرفی می‌کنه.

در نهایت بخش سوم کتاب به شرح دقیق تاکتیک‌های اصلی بازاریابی عصر چهارم می‌پردازه. علاوه بر این شرح می‌ده که چطور بازاریاب‌ها می‌تونن بازاریابی کانال‌ همه کاره رو، به منظور افزایش فروش به کار بگیرن و در نهایت به مفهوم پایبندی مشتری‌ها تو عصر دیجیتال می‌پردازه. می‌شه گفت: بازاریابی اصل چهارم مفهومی عمیق‌تر و گسترده‌تر از بازاریابی انسان محور رو شرح می‌ده.

[برای مطالعه بیشتر در این حوزه می توانید مقاله نیرایال در کتاب قلاب به ما چه می‌گوید را بخوانید].

 

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد کتاب بازاریابی عصر چهارم مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده‌اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

 

2 thoughts on “ویدیوی معرفی کتاب بازاریابی عصر چهارم

  1. سلام
    بنده سجاد عبداله پور یکی از مترجمین این کتاب هستم. خیلی ممنون بابت این ایده زیبا که بخوبی کتاب بازاریابی عصر چهارم رو معرفی کردید..
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...