سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اهمیت سرمایه گذاری در بورس

 کتاب مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار نوشته حسن کارنامه حقیقی.

بورس یه بازاره که با بازارهای متداول مثل طلا، سکه، مسکن، خودرو و غیره تفاوتهای زیادی داره.
شاید بشه رسمی بودن، شفافیت و داشتن پشتوانه محکم قانونی رو از مهم‌ترین تفاوت‌های بورس با بازارهای سنتی دونست. به‌ این‌ معنا که بورس بر خلاف بازارهای سنتی، کاملاً رسمیه و خرید و فروش درون اون براساس قوانین‌، مقررات و ضوابط مشخص و نظام‌مند صورت می‌گیره.

کتابی برای علاقه مندان تازه کار به سرمایه گذاری در بورس

سرمایه گذاری افراد جامعه، درون بورس می‌تونه نقش مهمی تو رونق اقتصاد، داشته باشه. چون از این طریق منابع مالی مورد نیاز بنگاه‌های اقتصادی برای توسعه فعالیت‌ها تأمین می‌شه و در نتیجه رونق کسب و کار، اشتغال‌زایی، رشد و شکوفایی اقتصاد کشور را به دنبال داره.
این کتاب به مفهوم بازارهای مالی، تاریخچه بورس اوراق بهادار، نقش و جایگاه بورس اوراق بهادار، ریسک و مدیریت بورس سرمایه‌گذاری و اصطلاحات متداول، تجزیه و تحلیل، سازوکار انتخاب سهام و ساختار بورس اوراق بهادار می‌پردازه. درواقع  در کتاب مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار سعی شده با یه زبان ساده نیازهای اطلاعاتی سرمایه‌گذار علاقه‌مند به بازار بورس اوراق بهادار تأمین و پوشش داده بشه.

[مطالب مرتبط: تهیۀ کتاب مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار]

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد کتاب مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...