سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 

اثر مرکب نوشته دارن هاردی ؛ گنجینه ای برای رسیدن به موفقیت

اثر مرکب، یه کتاب قدرتمند و عملی که بر اساس سال‌ها تجربۀ مفید، نوشته شده و به ما آموزش می‌ده که چطوری از استعدادهامون استفاده کنیم، تا از فرصت‌هایی که شما را احاطه کردن در بیش‌ترین حد ممکن بهره بگیریم. اثر مرکب یک گنجینه است از ایده‌ها برای رسیدن به موفقیتی که تا به الان فکر نمی‌کردیم امکان‌پذیر باشه. این کتاب یه فرمول بی‌نظیر برای رسیدن به زندگی رویایی‌تون.

کتاب اثر مرکب به شما کمک می‌کنه تا توی رقابت‌ها پیروز باشید و زندگی ای رو بسازید که لایقش هستید در واقع یه دستورالعمل اجرایی که به شما آموزش می‌ده سیستم خودتون رو کنترل کنید، در اون مهارت پیدا کنید و اون رو به شکل نیازها و خواسته‌هاتون دربیارید. اگر تنها یه بار این کار رو انجام بدید دیگه چیزی نیست که نتونید به دست بیارید.

کتاب اثر مرکب و تأثیر آن بر زندگی شما

جفری هایزر در مورد کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی اینطور میگه: اثر مرکب راهنمایی جامع و قدرتمند به سوی موفقیت است این کتاب استراتژی کاملی به شما می‌دهد تا از جایی که هم‌ اکنون هستید به جایی که می‌خواهید باشید برسید. دارن هاردی یعنی موفقیت. نصیحت من این است که این کتاب را بخوانید به آن عمل کنید و به موفقیت برسید.

[مطالب مرتبط: تهیۀ کتاب اثر مرکب]

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

 

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...