سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب کوسه شکم پر ۱۲ میلیون دلاری

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

 

کتاب کوسه شکم پر ۱۲ میلیون دلاری نوشته دن تامپسون

هنر معاصر چگونه بازاریابی می‌شود؟ سرمایه‌گذاری در هنر معاصر چه نتیجه‌ی دارد؟ چطور ممکن است یک سرمایه‌گذار هوشمند ساکن نیویورک، ۱۲ میلیون دلار برای خرید جسد نیمه فاسد یک کوسه پول بدهد؟

چه می‌شود که یک نقاشی اثر جکسون پالاک که با پاشیدن رنگ روی یک تخته چوبی کشیده شده،  به قیمت ۱۴۰ میلیون دلار فروخته می‌شود؟

این‌ها از نمونه سؤال‌های هستند که کتاب کوسه شکم پر ۱۲ میلیون دلاری سعی می‌کند با زبانی ساده به آن‌ها پاسخ بدهد. درواقع این کتاب تلاش می‌کند تا رابطه‌ی پیچیده بین هنرمندان، دلالان آثار هنری، حراجی‌ها، گالری‌ها، نمایشگاه گردان‌ها، مجموعه‌دارها، نمادهای هنری، منتقدان هنری، سرمایه‌دارها و عوامل دیگری از دنیای هنر را بررسی کند .

 

ویدیوی-معرفی-کتاب-کوسه-شکم-پر

بازاریابی هنر معاصر

خواندن این کتاب که مشهورترین کتاب در حوزه‌ اقتصاد در دنیای هنر است. برای هنرمندان تجسمی مجموعه‌دارها، گالری دارها و دلال آثار هنری، عوامل موزه‌دارها، خبرنگارای هنر و اشخاص و نهادهای علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در هنر توصیه می‌شود.

 

 

پادکست معرفی بیز بوک


شرایط خرید کتاب کوسه شکم پر ۱۲ میلیون دلاری از بیزبوک

هر کتابی رو که شما درخواست بدین، ما سعی می‌کنیم در سریع‌ترین زمان ممکن به‌دستتون برسونیم. ضمناً؛ اگه کتاب یا کتاب‌هایی از بیز بوک رو انتخاب کردین و تعداد بالا از اونا برا شرکت یا سازمانتون نیاز دارین، ما در بیزبوک این امکانات رو فراهم نمودیم که با بسته‌بندی‌های شکیل و با لوگوی شرکت خودتون، آماده کنیم و براتون ارسال نماییم.

فروشگاه بیزبوک را ببینید، دربارۀ این کتاب بیش‌تر بخونین، پادکست‌ اونو ببینین و دست آخر اگه خوشتون اومد، می‌تونین سریع تهیه‌ش کنین. ما در بیزبوک همۀ سعی خودمون رو می‌کنیم تا شما راضی باشین. اگه انتقاد یا پیشنهادی دارین، خوشحال می‌شیم باهامون در میون بذارین. قول میدیم همۀ پیام‌هاتونو خط‌به‌خط بخونیم و ازشون در راستای هرچه بهترشدن بیزبوک استفاده کنیم.

 

مقالات بیزبوک bizbook

 چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر در مورد کتاب کوسه شکم پر ۱۲ میلیون دلاری و یا کتاب های دیگر بیزبوک مطلبی نوشتید و یا اگر مقاله‌ای در حوزۀ کسب‌ و کار نگارش نمودید که فکر می‌کنید برای دیگران هم مفید است؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbook.ir منتظرتان خواهیم بود.

پادکست بیزبوک

در قسمت پادکست بیزبوک، می‌توانید کتاب کوسه شکم پر و کتاب‌های دیگر را بشنوید.

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...