سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب تختخوابت را مرتب کن نوشته ویلیام اچ مک ریون

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 

از تختخوابت شروع کن

کتاب «تختخوابت را مرتب کن» نوشتۀ دریاسالار ویلیام مک اچ ریون با ترجمه حسین گازر.

همۀ ما می‌دونیم که زندگی سخت و طاقت‌فرسا است ولی گاهی با انجام کارهای پیش پا افتاده می‌شه به نتیجه‌ای رسید که زندگی رو تحت تاثیر قرار داد. یه عمل خیلی‌خیلی ساده مثل مرتب کردن تختخواب هم می‌تونه برای شروع یه روز نیروی انگیزشی شگفت‌آوری داشته باشه و رضایت درونی برای پایان رسوندن یه روز خوب برامون فراهم کنه.

تختخوابت را مرتب کن

 

مروری بر کتاب تختخوابت را مرتب کن

برای تغییر جهان اول تختخوابت را مرتب کن. آقای مک ریون بازنشسته نیروی دریایی آمریکا، تو این کتاب درس‌ها و تجربه‌هایی رو که در نیروی دریایی بهشون دست پیدا کرده رو، در قالب ۱۰ درس عنوان کرده. هر کدوم از فصل‌های کتاب تختخوابت را مرتب کن شامل یکی از همین درس‌ها و تجربه‌هاست که مک ریون اون‌ها رو در کنار خاطره‌های دوران آموزش و خدمت و عملیات‌های جنگی عنوان می‌کنه. خلاصه که این نکته‌های ساده کوچک ولی مهم به اعتقاد آقای دریاسالار می‌تونه شما و حتی دنیا رو تغییر بده.

[مطالب مرتبط: تهیۀ کتاب تختخوابت را مرتب کن، هم‌چنین اگه می‌خواین کتاب «تختخوابت را مرتب کن» رو به زبان اصلی مطالعه کنین، می‌تونین به سایت آمازون مراجعه کنین].

 

 

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد این کتاب مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...