سبد خرید

ویدیوی کتاب مدیریت ارتباط با مشتریان نوشته ی فرانسیس باتل

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مروری بر کتاب مدیریت ارتباط با مشتریان

کتاب «مدیریت ارتباط با مشتریان» نوشته فرانسیس باتل با ترجمه دکتر کامبیز حیدر زاده و دکتر رضا رادفر

چند سالی هست که مدیریت ارتباط با مشتریان به عنوان یه فرآیند بازاریابی متمرکز بر مشتریان و روش مورد استفاده از خیلی کسب و کارها مورد توجه قرار گرفته. این کتاب برای برآورده ساختن احساس نیاز CRM به رشته تحریر درآمده. بیشتر کتاب‌های CRM یا توسط فروشنده‌های نرم‌افزار و یا مشاورهای CRM نوشته شده که علاقه اون‌ها رو به این موضوع نشان میده.

این کتاب کاملا متفاوتی، که شامل ورودی بی‌طرفانه است و از نظر علمی در خصوص سیاسی، مستقل عمل می‌کنه تا بتونه یه منبع یادگیری باشه. طوری طراحی شده که همه افراد اعم از دانشجو، استاد، پژوهشگر و منتقد رو قادر می‌کنه تا موضوع رو مورد مطالعه قرار داده و درک و ارزیابی بهتری از CRM داشته باشن.

چه کسانی باید کتاب CRM را بخوانند؟

این کتاب برای مخاطبینی نوشته شده که علاقه‌مندن به افزایش درک خودشون از CRM ، دانشجوها و دانش‌آموخته‌های فوق‌لیسانس و دکترا در خصوص CRM یا دوره‌های مرتبط با بازاریابی پیشرفته از جمله دوره‌هایی در زمینه بازاریابی پیشرفته، دوره‌هایی در زمینه بازاریابی مبتنی بر پایگاه داده‌ها، بازاریابی روابط، مدیریت استراتژیک و مدیریت ارزش‌های مورد انتظار مشتریان تحصیل می‌کنن. کتاب مدیریت ارتباط با مشتریان، شامل گستره وسیعی از علوم شامل مدیریت استراتژیک بازاریابی،  فروش منابع انسانی تکنولوژی یا فناوری اطلاعات، فعالیت‌های رهبری و مدیریت است.

با CRM مشتریانتان را وفادار کنید

فرانسیس باتل، CRM  رو به عنوان استراتژی اصلی کسب و کار در نظر می‌گیرد که کسب‌وکار شبکه‌ای اون رو سازماندهی می‌کنه تا برای مشتری‌ها ارزش ایجاد کنه. در واقع این کتاب در مورد فناوری اطلاعات نیست بلکه کتابیه که نشون میده چطور می‌شه از فناوری اطلاعات برای تداوم جذب مشتری و حفظ و توسعه فرایندها تو زمینه فعالیت‌های بازاریابی‌فروش و خدمات استفاده کرد.

 

[مطالب مرتبط: تهیۀ کتاب مشتری مداری و تکنیک های رفتار با مشتری]

 

 

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم در مورد کتاب مدیریت ارتباط با مشتریان مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده‌اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

 

در قسمت ویدیو کتاب بیزبوک، می‌توانید ویدیوهای بیشتری ببینید و گوش کنید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...