سبد خرید

ویدیوی معرفی کتاب عادت های اتمی | جیمز کلیر

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

 

کتاب عادت‌های اتمی | جیمز  کلیر  | ترجمه هوشمند دهقان

 کتاب عادت‌های اتمی (خرده عادت ها)، یه روش ساده و اثبات‌شده است برای ایجاد عادت‌ های خوب و تغییر عادت‌ های بد درواقع تغییرهای کوچک و نتایج بزرگ.

 این کتاب به سبک جالب و روان به ما یاد می‌ده که چطوری با شناخت عادت‌ های کوچک و مدیریت این عادت‌ ها هرروز یک درصد بهتر باشیم. هرروز یک درصد بهتر شدن، معادل سالی ۳۷ برابر بهتر شدن.

به قول جیمز کلیر نویسنده کتاب عادت‌ های اتمی؛ همین عادت‌ ها و رفتارهای  کوچیکه که تعیین می‌کنه ۵ سال بعد کجا هستیم و چقدر موفق شدیم یا شکست خوردیم.

 

ویدیوی معرفی کتاب عادت های اتمی جیمز کلیر

جیمز کلیر؛ نویسنده، کارآفرین و عکاس آمریکایی است. جیمز کلیر در مورد تغییر عادت‌ ها و پتانسیل‌های آدمی سخن می‌گوید. سوال اصلی که جیمز کلیر می خواهد از طریق این کتاب پاسخ دهد این است که چطور می توانیم بهتر زندگی کنیم؟

برای پاسخ به این سوال، آخرین تحقیقات علمی را کشف کرد تا بتوانید به‌راحتی درک کنید و واقعاً از آن استفاده کنید. جیمز این ایده‌ها را برای زندگی بهتر به اشتراک می‌گذارد. او عادات و آداب و رسوم ورزشکاران و هنرمندان و کارآفرینان را به اشتراک می‌گذارد

با تجزیه و تحلیل داستان های مجریان برتر بسیاری از زمینه های مختلف و درک اصول علمی ثابت شده، می‌توانیم شروع به سربه سر گذاشتن ویژگی هایی کنیم که این افراد را به بهترین شکل ممکن می سازند.

جیم کلیر تمرکز ویژه‌ای بر روی نکات بهبود خویشتن‌ براساس تحقیقات علمی ثابت شده است.

من معتقدم بهترین راه برای تغییر دنیا در دایره های هم‌مرکز می باشد: از خودتان شروع کنید و راهتان را از بیرون کار کنید. تغییر عادت ها روندی است که می توانید به مرور انجامش دهید.

کتاب های عادت های اتمی توسط انتشارات هورمزد و با ترجمه هوشمند دهقان به چاپ رسیده است.

 

پادکست معرفی بیز بوک

شرایط خرید کتاب عادت های اتمی (خرده عادت ها) از بیزبوک

هر کتابی رو که شما درخواست بدین، ما سعی می‌کنیم در سریع‌ترین زمان ممکن به‌دستتون برسونیم. ضمناً؛ اگه کتاب یا کتاب‌هایی از بیز بوک رو انتخاب کردین و تعداد بالا از اونا برا شرکت یا سازمانتون نیاز دارین، ما در بیزبوک این امکانات رو فراهم نمودیم که با بسته‌بندی‌های شکیل و با لوگوی شرکت خودتون، آماده کنیم و براتون ارسال نماییم.

فروشگاه بیزبوک را ببینید، دربارۀ این کتاب بیش‌تر بخونین، پادکست‌ اونو ببینین و دست آخر اگه خوشتون اومد، می‌تونین سریع تهیه‌ش کنین. ما در بیزبوک همۀ سعی خودمون رو می‌کنیم تا شما راضی باشین. اگه انتقاد یا پیشنهادی دارین، خوشحال می‌شیم باهامون در میون بذارین. قول میدیم همۀ پیام‌هاتونو خط‌به‌خط بخونیم و ازشون در راستای هرچه بهترشدن بیزبوک استفاده کنیم.

 

مقالات بیزبوک bizbook

 چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر در مورد کتاب عادت های اتمی و یا کتاب های دیگر بیزبوک مطلبی نوشتید و یا اگر مقاله‌ای در حوزۀ کسب‌ و کار نگارش نمودید که فکر می‌کنید برای دیگران هم مفید است؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbook.ir منتظرتان خواهیم بود.

 

در قسمت پادکست بیزبوک، می‌توانید کتاب عادت های اتمی و کتاب‌های دیگر را بشنوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...