سبد خرید

بررسی کتاب کمتر انجام بده بیشتر دریافت کن | شا واسموند

زمان مطالعه: ۵ دقیقه

عنوان کتاب زیبا و کاربردی شا واسموند انقدر تعجب برانگیز و در عین حال جالب است که توجه هر خواننده ایی را جلب میکند، کمتر انجام بده بیشتر دریافت کن … براستی چگونه ممکن است که با زحمت کمتر نتیجه بهتری حاصل شود؟ آیا خود را تحت فشار بیش از حد قرار می دهید تا موفق شوید؟ آیا شما در تلاش برای یافتن زمان برای انجام کارها هستید؟

پس تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید…

کمتر انجام

بیوگرافی نویسنده | Shaa Wasmund

نویسنده این کتاب زیبا، خانم شا واسموند است ، او کار آفرین، سخنران و نویسنده کتاب های پر فروشی نظیر “کمتر انجام بده بیشتر دریافت کن” است که در سال ۲۰۱۵ جایزه خدمات “کسب و کار و کارآفرینی” به او اعطا شد و هم چنین به عنوان یکی از ۲۰ کارآفرین برتر انگلستان شناخته و انتخاب شد.

او متولد آمریکا و بزرگ شده انگلستان است. در دانشکده اقتصاد لندن تحصیل  کرده…. او به شما کمک می کند تا به صورت آنلاین درآمد جدیدی کسب کنید و از مهارت ها، دانش و تخصصی که قبلا بدست آورده اید استفاده کنید

اولویت های مهم تان را می شناسید؟

ایتدا این را بدانید که اولویت مهم است. پس مهمترین چیزی که برای شما مهم است باید آن را در لیست کارهای خود قرار دهید. شا واسموند خاطرنشان می کند که مردم تمایل دارند کارهای مهم را با چیزهای بی اهمیت مخلوط کنند.  اهداف شما همیشه باید بالاترین اولویتهای شما باشد. حفظ تمرکز برای تحقق اهداف شما مهم است. بگذارید بگوییم که شما می خواهید کتاب های بیشتری را به صورت ماهیانه بخوانید. تمام حواس پرتی ها را قطع کنید و اهداف خواندن خود را فوراً روی کاغذ تنظیم کنید!

کمتر انجام بده بیشتر دریافت کن

این کتاب برای تغییر زندگی ابزاری را به شما می دهد تا لیست کارهای خود را بنویسید و رویاهایتان را دنبال کنید. این راهنمای اصلی شما برای انجام کاری است که شما دوست دارید، وقتی تلاش زیادی برای انجام کار می کنید ، کارهای بسیار بیشتری انجام می دهید.
آیا خودتان را برای رسیدن به موفقیت بیش از حد تحت فشار قرار می دهید ، که فقط دستیابی به آن دشوارتر می شود؟ آیا دائماً بازی می کنید و به دنبال یافتن وقت برای انجام کارها هستید؟
لازم نیست از این طریق باشد. هر کاری امکان پذیر است وقتی تلاش خود را برای انجام همه کارها به طور همزمان متوقف کرد.

اغلب این ترس است که ما را در الگوهای خود اسیر می کند، تنها راه مقابله با آن تغییر این روال و عادت هاست … شا واسموند نویسنده کتاب پر فروش “کمتر انجام بده بیشتر دریافت کن” به ما نشان می دهد که وقتی می توانیم از همه چیزهای خوبی که قبلاً داشته ایم قدردانی کنیم که شجاعت لازم برای حذف ناخواسته ها را بدست آوریم. آن گاه می توانیم فضایی را پیدا کنیم که در آن فرصتهای جدید هیجان انگیز را دنبال کنیم.
شا واسموند به ما می آموزد که چگونه در مواردی که واقعاً علاقه مندیم ، متخصص شویم

ابزارهای وی شامل تمریناتی مانند:

فرار از تله “وقتی ، پس از آن”:

انجام  کارها را منوط به پایان کار دیگر نکنید! مثلا نگوئید”هنگامی که این پروژه تمام شود من وزن خود را کاهش می دهم” . همین حالا یک قدم عملی به سمت آنچه می خواهید بردارید. دست از اهمال کاری بردارید.

پرورش شبکه پشتیبانی شما:

افرادی که واقعاً از شما حمایت می کنند چه کسانی هستند؟ کسانی را که واقعاً در کنار خود می بینید را اولویت دهید و از آن ها درخواست کمک کنید. روی کیفیت و توسعه شبکه خود متمرکز شوید.

برنامه ریزی برای ارزش:

آنچه در تقویم ما قرار می گیرد انجام می شود. و شما فقط نباید برای پروژه های کاری برنامه ریزی کنید: زمان بندی برای افراد و فعالیتهایی که دوستشان دارید که هدف و انرژی به شما می دهد همانقدر مهم است.

خانم شا واسمادو در کتاب “کمتر انجام بده بیشتر دریافت کن” نشان داد که کلید رسیدن به موفقیت بیشتر، انجام دادن کارها نیست ، بلکه آنچه را که مهم است باید انجام داد.

در واقع تمرکز برابر است با پیشرفت چشمگیر!

بیزبوک

دربارۀ نویسندۀ مطلب: بی‌تا براتی ؛ فارغ‌التحصیل ارشد بازاریابی، مشاور و مترجم کتاب رهبری اقیانوس آبیبیتا براتی کتاب کفش باز

سال‌ها بود علی‌رغم میل باطنی‌ام، از کتاب فاصله گرفته بودم…سال‌ها بود کم می‌خواندم یا بهتر بگویم برای دلم مطالعه می‌کردم؛ تا اینکه بیزبوک مرا فرا خواند؛ و اکنون اینجایم: من بی‌تا هستم؛ کتاب می‌خوانم و دانسته‌هایم را با شما قسمت می‌کنم 💡

چاپ مقالات مخاطبین در بیزبوک 

اگر شما هم درباره کتاب کمتر انجام بده بیشتر دریافت کن ، مطلبی نوشته‌اید و یا مقاله‌ای در حوزه‌های کسب و کار نگارش نموده اید که می‌تواند برای دیگران مفید باشد؛ می‌توانید آن را در بیزبوک به‌نام خودتان منتشر نمایید. برای هم‌رسانی مطالب از طریق ایمیل info@bizbooks.ir منتظرتان خواهیم بود.

علاوه بر این مقاله، شما می‌توانید در بخش مقالات بیزبوک و همچنین بررسی کتاب در مورد کتاب های بیشتری بخوانید و بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...