سبد خرید

فروشگاه‌های زیادی، چه به‌صورت آنلاین و چه به‌صورت فیزیکی مشغول عرضۀ کتاب به مخاطبین هستند؛ اما تا قبل از بیزبوک، فروشگاهی که اختصاصاً محل فروش کتاب های کسب‌ و کار به‌صورت حرفه‌ای باشد، وجود فیزیکی و یا مجازی نداشته است…

چرا بیزبوک؟

فروشگاه‌های زیادی، چه به‌صورت آنلاین و چه به‌صورت فیزیکی مشغول عرضۀ کتاب به مخاطبین هستند؛ اما تا قبل از بیزبوک، فروشگاهی که اختصاصاً محل فروش کتاب های کسب‌ و کار به‌صورت حرفه‌ای باشد، وجود فیزیکی و یا مجازی نداشته است.

همین موضوع باعث می‌شد مخاطبین کتاب های کسب و کار، جهت تهیۀ لیست کتاب‌های مورد نیازشان، به فروشگاه‌های مختلف یا سایت‌های مختلف مراجعه نمایند، که این موضوع در عمل کاری دشوار و زمان‌بر بود.

چنین خلاء و نیازی بود که تیم ما را (که سال‌هاست در زمینۀ کتاب های کسب و کار مشغول فعالیت هستیم) وادار کرد تا فکر چاره‌ای باشیم. ابتدا سعی کردیم با افتتاح یک کتابفروشی در تهران، چنین خلائی را پوشش دهیم (و این اتفاق هم افتاد)؛ ولی پس از مدتی متوجه شدیم که دسترسی مخاطبین (به‌خصوص در شهرستان‌ها) به یک کتابفروشی در گوشه‌ای از شهر تهران مشکل است؛ پس باید چارۀ جدیدی می‌اندیشیدیم: و آن چاره تولد بیزبوک بود.

۱۱۸+
برندهای معروفِ مشتری بیزبوک
۵۰+
ناشران کسب‌وکار در بیزبوک
۱۰۰۰+
محصولات بیزبوک
۳۱۵۰+
مشتریان وفادار بیزبوک

بیش‌تر بخوانید و بیش‌تر بدانید: چرا بیزبوک و چرا کتاب های کسب و کار ؟

طرح اهدای کتاب بیزبوک

امروزه، هدیۀ کتاب در سازمان های مختلف به امری طبیعی تبدیل شده است. این گام مثبت و مبارکی است که امیدواریم بتواند سرآغازی باشد برای اشاعۀ فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی.

در همین راستا، ما نیز به سهم خود، در بیزبوک، بستری فراهم آوردیم که کسب و کارها و سازمان ها بتوانند کتاب را با تیراژ دلخواه سفارش داده و در بسته‌بندی‌های خاص و اختصاصی تحویل بگیرند.

جهت اطلاعات بیشتر، از قسمت منو، تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

سئوالات متداول

کتاب‌های ارسالی شما، توسط تیم ما بررسی خواهند شد و در صورت تایید با شما تماس خواهیم گرفت.

اگر کتاب درخواستی در بازار ایران موجود باشد، حتماً می‌توانید از طریق بیزبوک آن را تهیه نمایید.

در فرم خرید می‌توانید انتخاب کنید از چه روشی کتاب‌/کتاب‌های درخواستی را دریافت نمایید. سریع‌ترین شکل ارسال با پیک موتوری می‌باشد که صرفا برای شهر تهران مقدور است.

می‌توانید از قسمت تماس با ما، درخواست خود را ارسال نمایید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن سعی خواهیم کرد کتاب/کتاب‌های درخواستی شما را تهیه و ارسال نماییم.

بیزبوک به همۀ ناشران ایرانی دسترسی دارد. هر کتابی از هر ناشری را می‌توانید در بیزبوک سفارش دهید و یا در صورت عدم موجودی، درخواست دهید تا در صورت موجودبودن در بازار، برایتان تهیه نماییم.

اگر کتابی دارای ایرادات چاپی، مثل سفیدی صفحه، جابجایی صفحات، جابجایی جلد کتاب و… داشته باشد، ما در بیزبوک متعهد به تعویض کتاب خواهیم بود.

سوالات خود را از بیزبوک بپرسید

    در حال بارگذاری ...